١۴٠٠/٠٩/٠١

اطلاعیه مهم: آموزش تصویری ثبت فیش شهریه و راهنمای پرداخت الکترونیکی

والدین گرامی سلام

در جهت بهینه سازی سیستم  پرداخت شهریه با توجه فعالسازی سامانه پرداخت آنلاین مالی مجتمع آموزشی رهپویان وصال ، لطفاً از تاریخ دوم اسفند ماه سال جاری نسبت به ثبت تمامی فیش های پرداختی خود به شیوه زیر اقدام نمایید: 

والدین گرامی مدارس مجتمع آموزشی رهپویان وصال شیراز ، با مراجعه با سایت مرکزی مجتمع و انتخاب مدارس دانش آموز / دانش آموزان خود، با درج کد ملی دانش آموز به عنوان نام کاربری و رمز عبور وارد پنل شخصی فرزند خود شوید و اقدام به ثبت فیش های پرداختی و یا  پرداختهای خود  به صورت الکترونیکی از طریق سایت نمایند. 


شیوه‌های پرداخت:

1- در این روش می توانید مبالغ پرداختی خود که از طریق دستگاه عابر بانک و یا از طریق اپلیکیشن های مجازی به صورت کارت به کارت پرداخت کردید و سپس مستندات پرداختی را در سایت ثبت نمایید.

 شماره کارت بانک ملی  9511 - 9950 - 9918 - 6037  به نام دبیرستان رهپویان وصال

2- مستقیما از طریق درگاه الکترونیکی مجتمع نسبت به پرداخت به اقدام نمایید.

 
حتما آموزش های نحوه کار با سامانه پرداخت الکترونیکی را در ادامه پیگیری نمایید . 

 

پرداخت های بر اساس تفاهمی که بین والدین دانش آموزان و امور مالی مدرسه مشخص و تعیین شده است صورت خواهد گرفت . 

اطلاعات لازم جهت پرداخت الکترونیکی :

1- شماره 16 یا 19 رقمی روی کارت

2- رمز اینترنتی کارت (رمز پویا): ‌ که می بایست قبلاً از طریق دستگاه خودپرداز/ بانک  نسبت به فعال سازی آن اقدام نموده باشند. 

3-   شماره CVV2: ‌شماره 4 رقمی در پشت کارت.  

تذکر:  لطفا از تمامی پرداخت ها ( فیش پرداختی در مدرسه / پرینت کارت به کارت و همچنین پرینت پرداخت الکترونیکی )  خود تا پایان سال مالی جاری ، حتما یک نسخه کپی داشته باشید . 

 

 • آموزش گام به گام : 
   گام اول - به سایت مدرسه به آدرس (  http://pvesal.ir  ) مراجعه نمایند و سپس مقطع و جنسیت دانش آموز خود را را انتخاب نمایید . 

  گام دوم :  پس از ورود به پایه تحصیلی دانش آموز خود ، قسمت ورود به سایت را انتخاب کنید ( نام کاربری و رمز عبور ، دز صورت فراموش کردن از دفتر مدرسه تحویل بگیرید ) 

  نمایش کامپیوتری »  

  نمایش موبایلی »»  

  گام سوم :   پس از ورود به سامانه در صورتی که با کامپیوتر و یا لبتاب استفاده می کنند در سمت راست پنل کاربری  ( پیشخوان ) خود ، منوی تنظیمات مالی >>> و سپس مدیریت مالی را انتخاب نمایید ( مطابق زیر ) 

  اما در صورتی که با گوشی موبایل وارد شدید .. ابتدا از طریق منوی سه خطی که در بالا سمت راست ، را انتخاب کنید

  و پس از نمایان شدن منوی ها ،  منوی تنظیمات مالی >>> و سپس مدیریت مالی را انتخاب نمایید ( مطابق زیر ) 

  گام چهارم :  در این مرحله پس از انتخاب مدیریت مالی وارد پنل مالی خود خواهید شد که مطابق شکل دارای گزینه های ثبت فیش / پرداخت الکترونیکی و خورجی کالس ( جهت گزارش ها ) خواهید بود و و گزارش تمامی ثبت فیش ها و یا پرداخت های الکترونیکی خود را در ان خواهید دید . 

  نمایش کامپیوتری »  


  نمایش موبایلی »» 

  .

  که در قسمت پایین آن تمامی پرداختی ها نمایش داده می شود . 

   

  گام پنجم :
  الف ) ثبت فیش ها و کارت به کارت ها 

  در این قسمت تمامی قبوض پرداختی و کارت به کارتها و فیش های پرداختی را مطابق موارد خواسته شده ثبت نمایید . و پس از ثبت، دکمه ارسال را در پایین صحفه انتخاب نمایید . 
  ( لطفا تا اتمام پرونده مالی ( سال مالی ) از تمامی قبوض / فیش ها / کارت به کارت های یک نسخه کپی نزد خود نگهداری نمایید .

  نمایش کامپیوتری »  

  نمایش موبایلی »» 

  تذکر :
  1- در قسمت نام بانک / صندوق : گزینه های مناسب با پرداخت خود را انتخاب نمایید . ( مثلا اگر فیش شهریه مدرسه را می خواهید ثبت کنید از انتخاب این گزینه که نام شهریته در آن قید شده باشد مطمئن شوید ) 

  2- در قسمت شناسه پرداخت : کد پیگیری / رهگیری فیش پرداختی و یا کارت به کارت خود را ثبت نمایید 

  3- در قسمت توضیحات : حتما توضیحات مرتبط با پرداخت خود را قید نماید . ( مثلا پرداخت قسط سوم شهریه دانش آموز .... پایه سوم دبستان پسرانه به تاریخ  1400/09/01 ) 

   

  ب ) پرداخت الکترونیکی 

  در این قسمت پس از ورود شما می توانید مبلغ مورد نظر خود را بدون مراجعه به بانک / مدرسه و ... به صورت الکترونیک پرداخت نماید . 

  اطلاعات لازم جهت پرداخت الکترونیکی :

  1- شماره 16 یا 19 رقمی روی کارت

  2- رمز اینترنتی کارت (رمز پویا): ‌ که می بایست قبلاً از طریق دستگاه خودپرداز/ بانک  نسبت به فعال سازی آن اقدام نموده باشند. 

  3-   شماره CVV2: ‌شماره 4 رقمی در پشت کارت.  

  براساس شکل زیر موارد خواسته شده را ثبت نماییدو سپس دکمه ارسال را در پایین صحفه انتخاب نمایید . 
  ( لطفا تا اتمام پرونده مالی ( سال مالی ) از پرداخت اکترونیکی خود یک نسخه کپی نزد خود نگهداری نمایید . ) 

  نمایش کامپیوتری »  

  نمایش موبایلی »» 

  تذکر :
  1- در قسمت مبلغ  : در این قسمت مبلغ پرداختی خود را بر اساس واحد پولی ریال ثبت نمایید . 

  2- در قسمت نام صندوق : در اسن قسمت حتما مطمئن شوید نام زرین گیت ثبت شده باشد (  در صورت عدم نمایش شما قادر به پرداخت و ادامه فرآیند نخواهید بود ) 

  3- در قسمت بابت پرداخت : در این قسمت حتما به صورت دستی ( تایپی) مورد پرداخت خود را قید کنید ( مثلا : شهریه / کتب درسی و .. )  

  3- در قسمت توضیحات : حتما توضیحات مرتبط با پرداخت خود را قید نماید . ( مثلا پرداخت قسط سوم شهریه دانش آموز .... پایه سوم دبستان پسرانه به تاریخ  1400/09/01 )   پس از درج اطلاعات خواسته شده و دکمه ارسال به صورت اتوماتیک وارد پنل و درگاه پرداخت اکترونیکی می شوید که مطابق شکل حتما گزینه های مشخص شده چک نماید و از ضحت پرداخت خود مطمئن شوید . 

   

  پس از تاییدیه پرداخت الکترونیکی به سایت و پنل خود در سایت مجتمع - مدرسه مراجعه نمایید و خواهید دید که پرداخت شما در این قسمت ثبت شده است . 

  نمایش سایت »»  

  نمایش موبایلی »» 


نظرات